Books: Travelling, Local History Number of items: 194
2704083
15136
429
2200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Solymossy Sándor: Uti rajzok. Képek Boszniából, Horvátországból és Dalmáciából. Bp.,1901, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 4+244+1 p. Átkötött modern egészvászon-kötés,
2 200 HUF
2748509
15137
429
Other collectibles
Veress Márton: Az Északi-Bakony fedett karsztja. A Bakony természettudományi kutatásának eredményei 23. Zirc, 1999, Bakonyi Természettudományi Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3 000 HUF
2565796
15138
429
Other collectibles
Erdély kulturális öröksége. Üzenet Erdélyből, Novák József történelmi címerei. Bp., 2006. Közdok. Kiadói papírkötésben
3 000 HUF
2729625
15139
429
Other collectibles
Boldog / képek. The Village of Boldog.Bp., 2005. Néprajzi múzeum. Kiadói papírkötésben
4 000 HUF
2756564
15140
429
Other collectibles
Dr. Sebők Imre: A Szaharában. Bp.,(1912.). Szent- István-Társulat, 357+3 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált, festett, egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kis foltokkal, a gerincen kis sérülésnyommal.
3 000 HUF
2743619
15141
429
3200
Other collectibles
3 200 HUF
2742179
15142
429
Other collectibles
Suomi on Kaunis. Finnland ist schön. Beautiful Finland. Helsinki., 1933., Werner Söderström Osakeyhtiö. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kopott borítóval.
3 000 HUF
2720543
15143
429
Other collectibles
Attraverso l'Italia, 2 kötet: Napoli; Campania. H.n., 1985-1989, Touring Club Italiano. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva, Domenico "Mimmo" Jodice fotóival. Olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
2 400 HUF
2720049
15144
429
Other collectibles
10 db Budapest helytörténeti könyv: Budavári séták; Margit-sziget; Műemlékeink - Margitsziget, Nagytétény műemlékei; A Városliget; A 200 éves Városliget; A budavári gótikus szoborlelet; Budapesti Negyed 2 db száma; Józsefvárosi lexikon. Vegyes állapotban.
2 600 HUF
2565837
15145
429
2200
Other collectibles
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Esztergom vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
2 200 HUF
2732774
15146
429
Other collectibles
3 000 HUF
2727161
15147
429
Other collectibles
Brazil - A Lonely Planet Travel Survival Kit. Melbourne, 1996, Lonely Planet. Fotókkal, térképekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035