15117.
429. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Balbo, Italo (1896-1940): Diadalmas szárnyak. A második olasz óceánrepülés. Ford.: Gáspár Miklós. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 256 p.+32 t. (fekete-fehér fotók)+2 térkép. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.