15188.
429. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Erland Nordenskiöld: Indiánok és fehérek. (Vándorlások Bolíviában). Képekkel és térképpel. Ford.: Ballengger Róbertné. A Hat Világrész XIV. köt. Bp.,(1911.), Világirodalom-Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, javított gerinccel, kissé kopott borítóval, a borítón címkével, intézményi bélyegzéssel.