15198.
429. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Klaudy József: Az európai legelső nemzeti utazás iroda története. A MÁV hivatalos menetjegyirodájának negyven éve. Bp.,(1943),IBUSZ, 126 p.+ 16 (fekete-fehér fotók) t. + 5 (kihajtható mellékletek) t. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a hátsó borítón és az utolsó kihajtható táblán sérülésnyomokkal.