15104.
429. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
12 000 HUF
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Állatok, emberek és istenek. Beasts men and gods. Ford.: Sajó Aladár. Modern Utazók Felfedezők Könyvtára. Bp.,[1924], Franklin, 240 p. Harmadik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat-kötés, egészen apró kopásnyomokkal, térkép nélkül, egyébként jó állapotban.