15204.
429. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
600 HUF
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,én., Rózsavölgyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, laza, sérült fűzéssel