15199.
429. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
Várady Géza-Laky Imre: Novibazár. Szandzsák-Plevlje. Rajzok, elbeszélések és útleírások Törökország novibazári szandzsákjából az okkupációtól az annekszióig terjedő időből. Bp., 1912., "Pátria", 270+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérülésnyommal, laza fűzéssel, hiányzó hátsó szennylappal.