19052.
429. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
36 000 HUF
Arany (Au/9k) strassz köves antik ékszer szett, 3 db-os, gyűrű és fülbevalópár. Jelzett, össz. bruttó: 6,8 g, gyűrű m: 51. Eredeti, korának megfelelő állapotú dobozban.