19109. 429. Closed Online auction Jewellery and precious metal items
9 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) és borostyán szett, 3 db-os, gyűrű + klipszes fülbevalópár. Jelzett, össz. bruttó: 8,3 g, gyűrű m: 58
Photo of the item taken by : karap_norbert