5 000 HUF
Bodó Sándor (1920-) 1979. "Az Amerikai Függetlenségi Háború 200. évfordulójára - Charleston / Kováts Mihály" aranyozott, peremén jelzett bronz emlékérem, a Kováts Mihály Egyesület által az Amerikai Egyesült Államokban kiadott sorozat darabja (51mm) T:PP Hungary 1979. "City of Charleston Bicentennial Medal of Freedom / Michael Kováts" gold plated bronze commemorative medallion of the Col-Commandant Michael Kovats Historical Society, USA, hallmarked on the edge. Sign: Sándor Bodó (50mm) C:PP