cca 1853 Varsányi János (?-?) - Rohn Alajos (?-?): Miskolcz város, (A Sajó-partról fölvéve) litográfia, Pest, Frank J. M., körbevágott, kissé foltos, 17,5x22 cm
cca 1853 Sikó Miklós (1818-1900) - Rohn Alajos (?-?) : Kolozsvár főtere, Katonai laktanya. Bölöni Farkas Sándor sírköve. Nemzeti színház, litográfia, Pest, Frank J. M., körbevágott, kis kopásnyomokkal, 17,5x25 cm
Hermann von Kaulbach (1846-1909) festménye után: Anya gyermekével, 1896. Heliogravűr, papír. Jelzett a nyomaton. Franz Hanfstaengl kiadása. Lap széle kissé sérült és kissé foltos. 42x34 cm
C. Girardet után, A., Simon metszése: A szív kérdése ( Die Herzensfrage. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. A. H. Payne kiadása. Kissé foltos. 17,5x13 cm
Barthel Beham (1502-1540): Ablakban ülő Szűzanya. XX. század elején készült reprodukciós rézkarc. Üvegezett keretben, kis folttal a szélén. 10,5x8,5 cm
cca 1840 21 db tiroli várakat és városokat valamint svájci helyiségeket ábrázoló litográfia és acélmetszet. kb 11x14 cm Kissé foltos lapokkal. / 21 lithos and engravings of Tirol and Switzerland