10839.
429. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Vén Zoltán (1941-): 25 év KBK. "Az ex libris a képzőművészet epigrammája "Ebergényi Tibor. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 8,5x10 cm