3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Kerekes Károly (?-): Első havasi alkonyat (Székelyhidi táj), 1962. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 24,5x42 cm