44 000 HUF
113,99 EUR, 125,71 USD
Szabó Vladimír (1905-1991): Zenélő társaság. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 10/100. Üvegezett keretben, 19,5×28,5 cm / Vladimír Szabó (1905-1991): Party with music. Coloured etching on paper, signed. Numbered: 10/100. Framed with glass, 19,5×28,5 cm