10440. 429. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Szalatnyay József (1915-1994): Utca télen. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 40×50 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben
Photo of the item taken by : pk