10519. 429. Closed Online auction Paintings and graphics
2 400 HUF
0 HUF
Vertel József (1922-1993): Mátyás templom, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Kissé foltos és kissé sérült. Üvegezett fakeretben, 29,5x19,5 cm
Photo of the item taken by : pk