13692.
429. Closed Online auction
Photo
1 600 HUF
cca 1860-1880 össz. 5 db portré Licskó János műterméből (klf. helységnevekkel, Pest, Gyöngyös, Jászberény, Léva), keményhátú vintage fotók, kissé kopott, egyik körbevágva, 10x6 cm körüli méretekben