13667.
429. Closed Online auction
Photo
1 600 HUF
15
cca 1870-1890 össz. 8 db portré balassagyarmati műtermekből (Országh István, Stephany Otto, Szkladányi Károly), keményhátú vintage fotók, részben körbevágva és kissé kopott, 9,5x6 és 10,5x6,5 cm közötti méretekben