11341. 429. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 800 HUF
0 HUF
Copeland fajansz asztali dísztál, tartóval, jelzett, kopásnyomokkal, alján sérülésekkel, h: 25 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras