11242. 429. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 800 HUF
14
0 HUF
Herendi Viktória mintás bonbonier, kopott, részben aranyozott, részben arany nélkül, jelzett, 9x11 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert