9 500 HUF
3 db art deco csokoládé vagy egyéb édesség csomagolás terve, 1920-as évek. Ceruza, akvarell, papír, jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit (?-?) grafikája, egy kartonra kasírozva, kissé sérült, 23x19 cm.