13422. 430. Closed Online auction Advertisement
8 000 HUF
0 HUF
Franck Kávé-Pótlék - mappa, szecessziós mappa, nagyméretű reklám grafikával, kissé kopott egészvászon-mappa, az egyik tábla belsején a papíron szakadással, 30x22 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras