cca 1960-1970 20 db használatlan magyar dohányipari csomagolópapír (BNV 64, Sztálinváros, Harmonia, Fecske cigaretta, Országos Mezőgazdasági Kiállítás, Kossuth és Terv szivarka, stb.)
Bányászok. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, ceruza papír. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos. 26,5x34 cm.
Nemzetközi Vásár a Városligetben, divatbemutató. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940-50 körül. Tempera, ceruza, kollázs, papír. Bal szélén Ötlet Reklámgrafikai Műhely bélyegzőjével. Jobb szélén törésnyomokkal, lap alján apró szakadással. Lap tetején apró rajzszög ütötte lyukkal. 12,5x44 cm.
Liberty írószerek, reklámterv, 1940-50 körül. Tempera, kollázs, papír, kartonra kasírozva, karton jobb felső sarkában sérült, hiányos. Jelzés nélkül. 18x22 cm.
Henter János (?-): Elektroimpex egyenirányító röplap típus vázlata, 1959. Tempera, papír. Hátoldalán jelzett és feliratozott, valamint Magyar Hirdető Grafikai lektorátus és Elektroimpex propagandaosztály bélyegzőkkel, valamint dátum bélyegzővel, kissé foltos, sarkaiban törésnyomokkal. 28,5x19,5 cm.