4 400 HUF
13
Antik, XIX. sz. végi fotóalbum, dombornyomott, historizáló ornamentikával díszített bőrkötésben, tetején monogrammal gravírozott réz verettel, aranyozott albumélekkel, fém csattal, belseje sérült és kissé foltos, 28x22x6,5 cm