11656. 430. Closed Online auction Antique
4 400 HUF
0 HUF
Antik, XIX. sz. végi fotóalbum, dombornyomott, historizáló ornamentikával díszített bőrkötésben, aranyozott albumélekkel, sérült gerinccel, kopott borítóval, 31,5x25x5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert