11657. 430. Closed Online auction Antique
4 400 HUF
13
0 HUF
Antik, XIX. sz. végi fotóalbum, kopott egészvászon kötésben, réz veretekkel díszített, aranyozott albumélekkel, réz csattal, belseje helyenként kissé sérült , 28x22x6,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert