4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Antik osztrák ezüstözött alpakka tányér, alján bécsi kávéház (Wiener Kaffeehaus) monogramos jelzésével és "J. L. Hermann Wien" gyártói jelzéssel, peremén "Weingruber" felirattal. XIX. sz. vége körül. Kopott, d: 23,5 cm / Antique Austrian silver-plated Vienna Coffeehouse (Wiener Kaffeehaus) plate, made by J. L. Hermann Wien, in worn condition