11546. 430. Closed Online auction Antique
80 000 HUF
0 HUF
Miséző kehely és ostya tálka. Aranyozott ezüst, gravírozással, a kelyhen faberakással. Össz. bruttó: 484 g. Zárható, kulcsos díszdobozban, 23,5x16,5x15 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras