11556. 430. Closed Online auction Antique
30 000 HUF
0 HUF
Régi, nagyméretű utazóláda, hajós láda, XX. sz. eleje. Fa, fém veretekkel, zárral, kulcs nélkül. Korának megfelelő, kopottas állapotban, 87x54x63 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / PERSONAL COLLECTION ONLY!
Photo of the item taken by : nagy_andras