11551. 430. Closed Online auction Antique
36 000 HUF
0 HUF
Zdzisław Walczak (1926 - 2001): ,,Weselisko jedzie" (Lakodalmi menet). Lengyel folklór festett üveg kép, fakeretben. Jelzett, 1970-80 körül. 29X62,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert