11686. 430. Closed Online auction Antique
3 600 HUF
17
0 HUF
"Zero" Rasir-Apparat, régi német gyártmányú borotva, XX. sz. eleje. Réz, acél pengével. Jelzett, h: 12 cm / Vintage German razor, brass with steel blade
Photo of the item taken by : nagy_andras