12131. 430. Closed Online auction Flea Market
1 800 HUF
0 HUF
2 db fém olló, észak-koreai (D.P.R.K.) gyártmányú szabóolló + kisebb jelzett acél olló, kopásnyomokkal, h: 22,5 cm és 15,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert