13712.
430. Closed Online auction
Maps
12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
1899 Andrees Allgemeiner Handatlas in 91 Haupt- und 86 Nebenkarten. Vierte Auflage. Bielefeld und Leipzig, 1893, Velhagen & Klasing. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, lapok jó állapotban