13714. 430. Closed Online auction Maps
4 000 HUF
0 HUF
1968 Szarvas városrendezési térképe, Általános zöldterületi javaslat 2. sz. részletrajz, 1 : 5000, kézzel színezett, kissé sérült, dohos, 89x81cm
Photo of the item taken by : nagy_andras