cca 1908 Budapest, Losonc és környéke, katonai térkép, 1 : 200.000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, gyűrődésekkel, lapszéli sérülésekkel, 67x48,5 cm
1938 Magyarország térkép a visszatért felvidéki területekkel (magyar cseh katonai bizottság által 1938 nov. 5-én megállapított "demarkációs vonal"), M. Kir. Térk. Intézet, 1: 750000, 70x100 cm, kisebb szakadásokkal, néhány apró folttal
Gert K. Nagel: Alte Landkarten Katalogue. Globe und Städteansichten von - -. Battenberg Antiquitaten-Katalog. München, 1994, Battenberg. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1967 Magyarország hasznosítható ásványos anyagai - II. Nyersanyagelőfordulások és reménybeli területek, nagyméretű térkép, 1 : 500.000, M. Állami Földtani Intézet, lapszéli szakadással, 105x75 cm
1944 Magyarország közigazgatási térképe 1918-ban, 1944-ben, 1:750.000, Szerk.: Turner István. Bp., Klösz György és fia, Térképészeti Műintézet 83x119,5 cm.
1941 A Tiszántúl földtani térképe, északi és déli rész (2 lap), szerk.: Dr. Sümeghy József, 1 : 200.000, Bp. M. Kir. Földrajzi Intézet (M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet), 69x99 cm
cca 1880-1900 Lóczy Lajos: A Pojana-Ruszka nyugati felének és környékének átnézetes földtani térképe (A magy. kir. földtani intézet évkönyve VIII. köt. XXVIII. tábla). 1 : 200.000. Bp., Grund V.-ny. Színes litográfia. 44x42 cm
1947 A Duna-völgy és környéke, keleti és nyugati rész (2 lap). Szerk.: Bognár Gábor, Kéz Andor, Rónai András, Takács József, Tallián Ferenc, Teleki Géza. 1 : 1.000.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 82x114 cm
1947 Map of the Danube-valley and adjacent territories, East and West. (A Duna-völgy és környéke, keleti és nyugati rész, 2 lapon, angol nyelvű). Szerk.: Bognár Gábor, Kéz Andor, Rónai András, Takács József, Tallián Ferenc, Teleki Géza. 1 : 1.000.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 82x114 cm