cca 1850 Départment du Loire (Franciaország) megye térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. paszpartuban/ cca 1850 Map of Départment du Garonne (France), Atlas National Illustre, 42x28 cm
cca 1850 Départment du Sarthe (Franciaország) megye térképe, Atlas National Illustre, nagy beszakadással, 42x28 cm. / cca 1850 Map of Départment du Sarthe (France), Atlas National Illustre, with tear 42x28 cm
cca 1920-1930 Budai hegyek térképe, terv.: Dr. Vigyázó János, 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, hajtva, , 43x30 cm Hátoldalt ragasztóval erősítve
Nagyszeben, Brassó, Bukarest, Craiova, Vidin, Ruscuk térképe, részben helyesbítve 1918.IX.6.-ig, M. kir. állami térképészet, 1:750000, kissé foltos, lapszéli apró sérülésekkel, 42,5x50 cm
1899 Andrees Allgemeiner Handatlas in 91 Haupt- und 86 Nebenkarten. Vierte Auflage. Bielefeld und Leipzig, 1893, Velhagen & Klasing. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, lapok jó állapotban