80 000 HUF
Két fogoly, 1937. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Jávor Pál, Bajor Gizi, Rajnai Gábor, Csortos Gyula és mások szereplésével. Zilahy Lajos regénye. Rendezte: Székely Ákos. Zene: Ákom Lajos Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Radó nyomda, Bp.. Rex Film. Hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, foltos. 94×30 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in slightly damaged condition, lithograph on paper.