Posters Number of items: 107
2563160
14799
430
Posters
Other collectibles
Székely Bertalan kiállítás, Műcsarnok, 1955. augusztus 20-október 9. Kisplakát/villamosplakát. Ofszet, papír. Egyetemi Nyomda mélynyomása. 24x16,5 cm
2 400 HUF
2763138
14800
430
Posters
Other collectibles
1996 "Talpra Magyar!", A Független Kisgazdapárt politikai propaganda hirdetménye. Gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, kissé foltos, 42×29,5 cm.
3 000 HUF
2763422
14801
430
Posters
Other collectibles
1941 Budapest statáriumot bejelentő hirdetmény, falragasz 47x60 cm Hajtva
3 000 HUF
2700736
14802
430
Posters
Other collectibles
Hodosi Mária (1943-): Hüvelyk Panna, MOKÉP plakát, hajtott, 82×58 cm
3 000 HUF
2692170
14803
430
Posters
Other collectibles
1979 Antal Pál (1944-): Rosszemberek c. film, rendezte: Szomjas György, Magyar Hirdető, Bp., Offset-ny., hajtott, foltos, 81x56 cm
3 000 HUF
2692118
14804
430
Posters
Other collectibles
1976 Helényi Tibor (1946-2014): Akció az elnök ellen c. film plakátja, Magyar Hirdető, Bp., Offset-ny., hajtott, kopásnyommal, foltos, 56x39 cm
3 000 HUF
2746429
14805
430
Posters
Other collectibles
1970 Hotel szerelem, zenés vígjáték, Békéscsabai Jókai Színház plakát, feltekerve, hajtásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, 84x58 cm
2 000 HUF
2746370
14806
430
Posters
Other collectibles
A Balti égbolt MOKÉP filmplakát 57x40 cm
3 000 HUF
2742216
14807
430
Posters
Other collectibles
1988 2 db Magyar Néphadsereg katonai térkép: Pilisvörösvár, Páty, 1 : 25.000, HM Térképészeti Közhasznú Társaság bélyegzővel, feltekerve, 47x47 cm
3 000 HUF
2335246
14808
430
Posters
Other collectibles
cca 1950 Személymentesítés, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), foltos, szakadt, sérült, az egyik sarkán hiánnyal, 56x82 cm
3 000 HUF
2763140
14809
430
Posters
Other collectibles
cca 1994 Független Kisgazdapárt politikai propaganda plakát. Apró lapszéli sérülésekkel, hajtásnyomokkal, 41×28,5 cm.
3 000 HUF
2746372
14810
430
Posters
Other collectibles
Négyen az árban. MOKÉP filmplakát 57x40 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035