14523. 430. Closed Online auction Printed Materials
2 800 HUF
0 HUF
1899 Bölcseleti Folyóirat. Tizenegyedik évf. 1899. Szerk.: Kiss János. Bp., 1899, Athenaeum, VIII+792 p. Félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkenyomokkal.
Photo of the item taken by : tg