1 200 HUF
1936 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv. XVI. évf. Bp.,1936, Pallas. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, meglazult kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány reklámmal.