1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
1943-1944 Magyar Élet nemzetpolitikai szemle 3 db száma: VIII. évf. 8., 12. sz., IX. évf. 9. sz. Sérült, szétvált borítókkal.