3 000 HUF
1943 Református Élet X. évf. 1-44. sz., 1943. jan. 2. - dec. 21. Szerk.: Dr. Ravasz László, Muraközy Gyula. (Teljes, vagy közel teljes évfolyam). Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, néhány kissé sérült lappal.