Printed Materials Number of items: 219
2692051
14579
430
Printed Materials
Other collectibles
1935 Színházi Élet. XXV. évf. 10. sz., 1935. március 3. Szerk.: Incze Sándor. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. A gerincen kis szakadással.
1 000 HUF
2764413
14580
430
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930 Horthy Miklós névjegykártya
2 400 HUF
2743775
14581
430
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930 8 db címeres és monogramos névjegy, némelyik borítékkal
2 000 HUF
2022384
14582
430
Printed Materials
Other collectibles
1935/36 Hámori Iván: Technológia és szerkezettan. Hangatni imeretek, Technológia és vegytan. 4 db jegyzet. Autószerelő szakirányú iparostanonciskolák számára. Bp., 1935 -36
1 000 HUF
2761052
14583
430
Printed Materials
Other collectibles
cca 1935-1940 22 db Adolf Hitler cigaretta gyűjtőkép, 12x8 cm / Adolf Hitler Nazi propaganda cigarette collectible pictures
12 000 HUF
2763691
14584
430
Printed Materials
Other collectibles
cca 1936 Magyar történelmi pillanatképek, a Szent István Cikóriagyár gyűjtőalbuma, 3. sz. füzet. Teljes, minden kép beragasztva! A borítón Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) grafikájával. Nemzetiszínű zsinórral fűzött kiadói papírkötés, kissé sérült.
3 600 HUF
2763083
14585
430
Printed Materials
Other collectibles
1936 Magyar Szemle folyóirat 1936. május és szeptemberi számai. Szerk.: Szekfű Gyula. Papírkötések, az egyik kötése sérült és benne aláhúzásokkal.
1 200 HUF
2664435
14586
430
Printed Materials
Other collectibles
1936 Bridzs jegyzettömb, Rigler József Ede Papírneműgyár, a használt lapok kitépve, a megmaradtak érintetlenek
3 000 HUF
2763648
14587
430
Printed Materials
Other collectibles
1936 Színházi Élet 26. és 28. sz., szerk.: Incze Sándor. Az egyik címlapon Jávor Pál, mint János vitéz (Angelo felvétele). Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel. Sérült állapotban.
1 200 HUF
2761988
14588
430
Printed Materials
Other collectibles
1936 Meghívó a debreceni Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete (SZEFHE) által rendezett jótékonycélú táncestélyre. Debrecen, Egyetemi-ny., 4 sztl. lev. Díszes, dombornyomott borítóval, kisebb foltokkal, szakadásokkal.
1 000 HUF
2639568
14589
430
Printed Materials
Other collectibles
12 000 HUF
2764133
14590
430
Printed Materials
Other collectibles
1936 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv. XVI. évf. Bp.,1936, Pallas. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, meglazult kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány reklámmal.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035