11725.
430. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
11 000 HUF
25
Ber Modena etikett jelzéssel: Tacskó. Aranyozott öntöttvas. Nagyon súlyos darab. Korának megfelelő kis kopásokkal. h: 40 cm, m: 13,5 cm (Csak személyes átvétellel!!!)