11784. 430. Closed Online auction Watches
11 000 HUF
36
0 HUF
1996 Breitling quartz karóra, acél szíjjal, jelzett, eredeti sérült dobozban, papírokkal. Nem jár, nincs kipróbálva. d: 40 mm
Photo of the item taken by : nagy_andras