2 800 HUF
1904 Academy Architecture and Architectural Review Vol. 25. 1904. I. félév. Angol nyelven, rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, kiadói kopott egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, XIV+148+XVII-XXIII p.