1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
1905 Művészet IV. évf. 3. és 4. sz. Szerk.: Lyka Károly. Bp., 1905, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat-Singer és Wolfner. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói tűzött papírkötés, sérült gerinccel és kissé sérült borítóval.