8 000 HUF
11
Bányai Zsigmond: Órás és nemesfémipari szakszótár és kézikönyv. I. Háromnyelvű órás szakszótár. Magyar-német-francia nyelven. II. Az órásmesterség kézikönyve. III. Nemesfémipari szakszótár és kézikönyv. Bp., 1948., Budapesti Órások Ipartestülete,(Karpinszky Aladár-ny.), 416+13 p. + 17 t. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.