Sümegi György: Kép - szó. Képzőművészek '56-ról. A szerző, Sümegi György (1947-) művészettörténész által által F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004.,PolgArt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
Végvári Lajos: Varga Nándor Lajos. Bp., 1978, Corvina,(Offset-ny.), 10 p+12 t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált karton mappában, hiánytalanul, volt könyvtári példány, mappa sérült.
Dercsényi Balázs - Hegyi Gábor - Marosi Ernő - Török József: Katholische Kirchen in Ungarn. [Katolikus templomok Magyarországon]. Bp., 1991, Hegyi és Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Dr. Koós Judith: Református Templomok Budapesten. Két évszázad kulturtörténete és művészete 1785-1995. Bp., 1996, Bíró Family. Kiadói kartonált papírkötés.
Postaépítészet Magyarországon. Szerk.: Bakos János, Kiss Antalné, Kovács Gergelyné. Bp., 1992, Távközlési Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1975, Corvina Kiadó, 240+48 p. Második kiadás. Szövegközti illusztrációkkal és porcelán jelzésekkel, fekete-fehér, és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval, jó állapotban.
Francisco Hidalgo: Paris. Marsaille, 1976, Agep. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.