Read, Herbert: A modern festészet. Ford.: Gottschlig Ferenc. Bp., 1965, Corvina. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1925 Rados Jenő: A mohácsi fogadalmi templom tervpályázata. Melléklet az Építő Ipar - Építő Művészet 1925. III. 15. számából. (Bp.), Franklin-ny., 1 sztl. lev. Kiadói papírborítóban, kissé gyűrött. Két példányban.
Postaépítészet Magyarországon. Szerk.: Bakos János, Kiss Antalné, Kovács Gergelyné. Bp., 1992, Távközlési Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt papír védőborítóban. Példányszám: 4000.
Szvoboda D. Gabriella: Barabás Miklós 1810-1898. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kis szakadások.
Czóbel. A képeket vál., az életrajzot és a bibliográfiát összeáll.: Kratochwill Mimi. A bevezető szöveget írta: Frank János. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal, Czóbel Béla festőművész műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón apró szakadás.
Fu Tianchou: The Underground Terracotta Army of Emperor Qin Shi Huang. Beijing (Peking), 1985, New World Press. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval, a könyv elején néhány kissé koszos, foltos lappal.
Dercsényi Balázs - Foltin Brunó - G. Györffy Katalin - Hegyi Gábor - Winkler Gábor - Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Dr. Harmati Béla előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.