Books: Architecture, Art

Number of items: 227

Petényi Katalin: Barcsay Jenő. Bp., 1974, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
16722.

1 000 HUF
2,59
2,86

Pogány Frigyes: Terek és utcák művészete. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
16723.

1 400 HUF
3,63
4,00

Kernács Gabriella: Farkas István. Bp., 1980, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16724.

1 400 HUF
3,63
4,00

Read, Herbert: A modern festészet. Ford.: Gottschlig Ferenc. Bp., 1965, Corvina. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16725.

1 000 HUF
2,59
2,86

1925 Rados Jenő: A mohácsi fogadalmi templom tervpályázata. Melléklet az Építő Ipar - Építő Művészet 1925. III. 15. számából. (Bp.), Franklin-ny., 1 sztl. lev. Kiadói papírborítóban, kissé gyűrött. Két példányban.
16726.

1 000 HUF
2,59
2,86

16727.

1 200 HUF
3,11
3,43

Vendégváró régi házak. Szerk.: Pereházy Károly. Bp., 1979, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16728.

1 200 HUF
3,11
3,43

Szvoboda D. Gabriella: Barabás Miklós 1810-1898. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kis szakadások.
16729.

1 000 HUF
2,59
2,86

Czóbel. A képeket vál., az életrajzot és a bibliográfiát összeáll.: Kratochwill Mimi. A bevezető szöveget írta: Frank János. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal, Czóbel Béla festőművész műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón apró szakadás.
16730.

1 000 HUF
2,59
2,86

Szabó Lilla: Andrássy Kurta János szobrászművész. Pogány Ö. Gábor előszavával. Illusztrált. Bp., Püski, 1996. Kiadói papírkötésben.
16731.

1 200 HUF
3,11
3,43

Fu Tianchou: The Underground Terracotta Army of Emperor Qin Shi Huang. Beijing (Peking), 1985, New World Press. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval, a könyv elején néhány kissé koszos, foltos lappal.
16732.

1 200 HUF
3,11
3,43

16733.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF